Общая статистика профиля
Всего просмотров: 139700
Уникальных посетителей: 122975

Кольоротерапія

Кольоротерапія це метод лікування кольором.

Кольоротерапія виникла в давні часи. Кольором лікували в Єгипті. Китаї, Індії, Персії. Кожен колір має гаму відтінків, від найтоншого і ніжного до грубого, пронизаною мудрістю і знаннями. Треба зануритися в колір, як у глибину моря, віддатися його вібраціям, немов морським хвилям, купатися в ньо­му, усмоктувати колір, наповнятися кольором — і лише голі почи­наєш відчувати, що таке колір.

              Таблиця 2

              Хто?

Роки життя

                               Що?

 

1

Арістотель, давньогрецький філософ

384—322 рр. до н.е.

Виділив три кольори у веселці: червоний, зелений, фіолетовий

2

І.Ньютон, англійський учений, автор праці «Оптика»

1643—1727 рр.

Визначив сім кольорів спектра. Головна гармонія — сім нот, сім смертних гріхів, сім кіл пекла, сім днів творення світу, сьоме небо

3

М.Ломоносов, російський поет, художник, натураліст

1711 —1765 рр.

Розробив вчення про колір, створив кольорову мозаїку

4

Й.Ґете, поет, натураліст

1749—1832 рр.

«Вчення про колір»— назва книги, у якій він першим спробував розібратися в секретах впливу кольору на людину. У своїй роботі він користувався окулярами з кольоровими скельцями і помітив, що червоний і жовтий кольори звеселяють, бадьорять, збуджують людину, а синій викликає зневіру, пригнічує в людини настрій і здатність володіти собою. «Усе живе прагне до кольору» — слова великого поета, що правильно передають особливості емоцій, які викликає колір у будь-якої живої істоти

5

Дж. Максвел, англійський фізик

1831 —1879 рр.

Написав праці по колориметрії, теорії кольору

6

В. ван Гог, голландський художник

1853—1890 рр.

Створив теорію впливу кольору на свідомість і підсвідомість

7

А.Скрябін, російський композитор

1871 —1915 рр.

Автор ідеї світломузики

Фактично, лікарі здавна використовували елементи кольоротерапії: хворих розміщували в кімнаті з синіми стінами, синім освіт­ленням. Найбільші лікарі минулого вважали колір одним із най­важливіших факторів у процесі лікування. Так, Цельс, виписуючи ліки, обов'язково враховував їхній колір: світло-фіолетовий, бла­китний, рожевий... Авіценна ставив діагноз за кольором шкіри й сечі. Він вважав, що яскравий колір уранці допомагає засвоєнню їжі, червоний колір створює оптимістичний настрій і підсилює біг крові, жовті кольори допомагають вилікувати печінку, зменшують біль і знімають запалення.

Сучасні вчені вважають, що кольоротерапія є одним із найперспективніших і найнадійніших методів лікування й оздоровлення. Ера хімічних препаратів відійде в минуле. Ряд учених стверджують, що сучасна хіміотерапія — це дорога в нікуди.

Учені доводять, що наша нервова клітина від народження має «здорову» вібрацію з певною довжиною хвилі. При різних патоло­гічних станах вібрація клітин змінюється. У кольоротерапії, за прин­ципом резонансу, клітинці нав'язується здорова вібрація. За своєю природою нервова клітині здатна засвоювати і накопичувати ко­льори, яких немає, і відштовхувати надлишок кольорів. Такий ме­ханізм лікувального впливу кольору.

Лікуймось веселкою

Чи чули ви щось про хромотерапію ?

Ще фараони Єгипту, цар Соломон і, особливо, цариця Зіновія, котрій намагалась вторити Катерина II, боролася з недругами за допомогою хромотерапіі. На Сході знають більш як 300 хвороб, які піддаються лікуванню кольорами.

Ще Ейнштейн стверджував, що матерія у всіх її формах складається з енергетичних світлових хвиль. І кожна часточка тіла реагує на світло і певний колір.

Хромотерапія має переваги перед іншими видами зцілення: навіть тривалі строки лікування не можуть погіршити стан вашого здоров'я, як вважають на Сході, оптимально треба діяти на організм кольором протягом години. За цей час тіло виконає всі потрібні зміни, звільняючись від негативної енергії. Тому лікуватися треба не лише споглядаючи певний колір, а й створюючи навколо себе оточення з цього кольору.

А тепер про те, яким кольором що слід лікувати.

Якщо у вас стрес, то тут допоможе червоний колір - колір життя. Досить простягнутися на червоному покривалі, накинути на абажур червону тканину. Добре при цьому слухати «червону» (енергетичну) музику, приміром марші. Процедуру цю варто проводити щодня протягом 20 хвилин. До вас повернеться життєва сила, будуть краще вироблятися червоні кров'яні тільця в печінці, що допоможе виведенню шлаків, токсинів і буде стимулювати чутливість.

Якщо у вас проблеми з щитовидною залозою, майте на увазі, що її стимулює оранжевий колір.

Під час чергової депресії витягніть з шафи все, що має жовтий колір, колір сонця й інтуїції. Буквально купайтеся в ньому. Крім того, що він виведе вас з меланхолійного стану, у вас підвищиться апетит, стимулюються нерви, печінка, зміцниться серце і врівноважується рівень цукру в крові.

Зелене оточення допоможе боротися з перебоями в роботі імунної системи, розчинить кров'яні згустки й вичистить шлаки і токсини.

Якщо у вас чи ваших близьких з'явилися болі або ж висока температура, використайте в такому разі бірюзовий колір. Він, до речі, сприяє й заживанню ушкодженої шкіри.

Синій колір знижує температуру, позбавляє роздратування. Якщо в кімнаті панує синій колір, в родині - спокій і лад.

Якщо ви страждаєте на переїдання і підвищений апетит, користуйтесь фіолетовим кольором у побуті, в одязі і де тільки можливо - він знижує апетит.

Для тих, хто страждає від підвищеного тиску, можна порекомендувати пурпурний колір. Ясно-червоний же, навпаки, підвищує тиск і допомагає при болях у спині.

Якщо є сумніви щодо того, який колір застосовувати, почніть із зеленого кольору природи. Він підходить при будь-яких хворобливих станах.

Будьте обережні з чорним кольором - він викликає страх, старіння й руйнування організму.

Сім кольорів веселки - це кольори надії для людини, що захворіла.

Всего просмотров: 2343, Уникальных: 2308
Хотят общаться
Гости профиля
Ищу партнера для бизнеса
Copyright © 2011–2024 ortus-global.com