Общая статистика профиля
Всего просмотров: 53060
Уникальных посетителей: 45981

Результати впливу кольору на школярів

Цікаві результати впливу кольору на успішність школярів от­римано в результаті багаторічних спостережень.

Виявилося, що стіни навчальних кабінетів краще фарбувати в жовті, яскраво-жовті, блідо-зелені, кремові та бежеві тони. Така колірна гама створює гарний настрій, не занадто збуджує нервову систему, сприяє засвоєнню матеріалу.

Має значення і колір паперу, на якому пишуть школярі. При денному освітленні краще писати на білому папері, при електрич­ному — на світло-блакитному або ясно-зеленому. Контрольна ро­бота з математики краще вийде на зеленому папері. На червоному папері результати на 19 % гірші, ніж на білому...

Таким чином, колір впливає на настрій, психіку людини. Є і зворотний зв'язок: з того, якому кольору людина надає перевагу, можна судити про її настрій у цю мить і навіть про особливості її характеру.

Завдання: намалюйте малюнок, використовуючи будь-які кольори.

У вас на столах лежать таблички «Значення кольору в малюн­ках». Уважно прочитайте, що означає колір, якому ви надали пере­вагу. Висновки запишіть у зошити.

Усі кольори заслуговують, щоб їх любили і захоплювалися ними. Але ми охочіше вибираємо ті кольори, що нас хвилю­ють, подобаються. Цей вибір залежить від віку, статі, життє­вих обставин. Пам'ятайте, що цей тест діє в цю конкретну хвилину.

Учитель. Погляньмо, яка колірна гама властива нашому кабі­нетові, який колір переважає, якого кольору мало?

Може, хтось зрозумій, чому йому добре або ні н цьому класі?

Психолог. Ви бачите, який різноманітний вилив кольору на лю­дину, тому не дивно, що медицина використовує кольори для ліку­вання хворих. Про лікування кольором знали ще наші предки. На рани, місця ураження прикладали тканину червоного кольору. Чорний колір одягу прийнятний для людей похилого віку, бо допо­магає зберегти енергію.

 

Всего просмотров: 395, Уникальных: 395
Хотят общаться
Гости профиля
Ищу партнера для бизнеса
Copyright © 2011–2018 ortus-global.com