Общая статистика профиля
Всего просмотров: 54657
Уникальных посетителей: 47425

Прес-конференція Увага: наркоманія!

Увага: наркоманія!

Люди, невже вам не страшно?

Поспішіть, відверніть зло,

Щоб глуха байдужість

Вам на совість каменем не лягла!

                                                                                            Р. Гамзатов

Мета. Пропагувати здоровий спосіб життя. Викли­кати в учнів негативне ставлення до наркоманії, до вживання наркотиків, які завдають великої шкоди здоров'ю людини.

У прес-конференції беруть участь: ведуча, хімік, лікар-нарколог, психолог, міліціонер.

Ведуча. Доброго дня, шановні глядачі!

Сьогодні наша зустріч присвячена проблемам ве­личезної ваги, тому що від їх вирішення залежить не просто майбутнє щасливе життя суспільства, а жит­тя взагалі. Ми поговоримо про наркоманію. Нарко­манія — хвороба особлива. Чому, наприклад, вона виникає, в основному, серед молодих? Чому в однієї людини не виникає бажання до вживання нарко­тиків, а інша без цього зілля не може існувати? Тре­ба не замовчувати проблеми наркоманії, а говорити про страхітливі наслідки цієї біди.

Отож, розпочнемо наше обговорення. Сьогодні до нас завітали почесні гості: хімік ..., лікар-нарколог ..., психолог ..., міліціонер ...

Привітаймо їх! А зараз слово надається професору-хіміку ...

Хімік. Доброго дня! Перш за все, давайте з'ясуємо, що ж таке наркотики, наркотичні речови­ни?

Наркотичні речовини — це такі речовини, за до­помогою яких людина досягає певного емоційного стану або нервового збудження. Ці наркотичні речо­вини можуть бути різного походження (хімічні, рос­линні) і різних видів. З медичної точки зору нарко­тичні речовини поділяються на «важкі» і «легкі», в залежності від того, чи становлять вони небезпеку для суспільства, зокрема людини, що приймає їх.

Запитання. А що таке важкі наркотики?

Важкі наркотики є різних видів. Зараз я оз­найомлю вас із основними видами цих наркотиків: опіоїди (морфін, героїн, діаморфін, діацетил-морфін), синтетичні (метадон, петизин, фенозацин, пектадоцин), психостимулятори (ефедрин, кокаїн), галюциногени, розчинники (клей, бензин, фарби).

Всі  ці речовини становлять величезну небезпеку для здоров'я людини, що приймає їх.

Всего просмотров: 334, Уникальных: 334
Хотят общаться
Гости профиля
Ищу партнера для бизнеса
Copyright © 2011–2018 ortus-global.com