Общая статистика профиля
Всего просмотров: 54322
Уникальных посетителей: 47127

Хромотерапія

 

         Чи чули ви щось про хромотерапію?

         Ще фараони Єгипту, цар Соломон і, особливо, цариця Зіновія, котрій намагалась вторити Катерина ІІ, боролася з недругами за допомогою хромотерапії. На Сході знають більш як 300 хвороб, які піддаються лікуванню кольорами.

         Ще Ейнштейн стверджував, що матерія у всіх її формах складається з енергетичних світлових хвиль. І кожна часточка тіла реагує на світло і певний колір.

         Хромотерапія має переваги перед іншими видами зцілення: навіть тривалі строки лікування не можуть погіршити стан вашого здоров’я. як вважають на Сході, оптимально треба діяти на організм кольором протягом години. За цей час тіло виконає всі потрібні зміни, звільняючись від негативної енергії. Тому лікуватися треба не лише споглядаючи певний колір, а й створюючи навколо себе оточення з цього кольору.

         А тепер про те, яким кольором що слід лікувати.

         Якщо у вас стрес, то тут допоможе червоний колір – колір життя. Досить простягнутися на червоному покривалі, накинути на абажур червону тканину. Добре при цьому слухати «червону» (енергетичну) музику, приміром марші. Процедуру цю варто проводити щодня протягом 20 хвилин. До вас повернеться життєва сила, будуть краще вироблятися червоні кров’яні тільця в печінці, що допоможе виведенню шлаків, токсинів і буде стимулювати чутливість.

         Якщо у вас проблеми з щитовидною залозою, майте на увазі, що її стимулює оранжевий колір.

         Під час чергової депресії витягніть з шафи все, що має жовтий колір, колір сонця й інтуїції. Буквально купайтеся в ньому. Крім того, що він виведе вас з меланхолійного стану, у вас підвищиться апетит, стимулюються нерви, печінка, зміцниться серце і врівноважується рівень цукру в крові.

         Зелене оточення допоможе боротися з перебоями в роботі імунної системи, розчинить кров’яні згустки й вичистить шлаки і токсини.

         Якщо у вас чи ваших близьких з’явилися болі або ж висока температура, використайте в такому разі бірюзовий колір. Він, до речі, сприяє й заживанню ушкодженої шкіри.

         Синій колір знижує температуру, позбавляє роздратування. Якщо в кімнаті панує синій колір, в родині – спокій і лад.

         Якщо ви страждаєте на переїдання і підвищений апетит, користуйтесь фіолетовим кольором у побуті,  в одязі і де тільки можливо – він знижує апетит.

         Для тих, хто страждає від підвищеного тиску, можна порекомендувати пурпурний колір. Ясно-червоний же, навпаки, підвищує тиск і допомагає при болях у спині.

         Якщо є сумніви щодо того, який колір застосовувати, почніть із зеленого – кольору природи. Він підходить при будь-яких хворобливих станах.

         Будьте обережні з чорним кольором – він викликає страх, старіння й руйнування організму.

         Сім кольорів веселки – це кольори надії для людини, що захворіла.

Всего просмотров: 391, Уникальных: 389
Хотят общаться
Гости профиля
Ищу партнера для бизнеса
Copyright © 2011–2018 ortus-global.com