Категории

Проектування та Виготовлення прес- форм , штампів « Полтаваелектро »

Все Изготовление печатей и штампов
Код товара: 365 | Просмотров всего: 590 | Уникальных: 589
photo фото: 0 video видео: 0 powerpoint ppt файлы: 0 acrobatreader pdf файлы: 0 audio аудио: 0
Всего голосов 0
Комментариев: (0)
Прес -форми активно використовуються при лиття заготовок зі складною конфігурацією. Проектування і виробництво даного виду виробів є складним процесом з безліччю етапів , кожен з яких вимагає особливих знань і навичок.
Процес проектування і виробництва поділяється на три стадії.
1 . На стадії проектування прес -форм відбувається конструкторсько- технологічна розробка майбутнього виробу . За допомогою спеціалізованих комп'ютерних програм створюється тривимірна модель розроблюваної прес-форми . Даний процес може здійснюватися тільки досвідченими інженерами.
2 . На наступному етапі відбувається безпосереднє виготовлення прес -форм для лиття. Це надзвичайно відповідальна частина процесу , оскільки від точності виготовлення форми безпосередньо залежить якість майбутньої деталі.
3 . Процес проектування і виробництва прес -форми завершується доведенням і випробуванням . На цьому етапі готова прес- форма для лиття очищається , а всі робочі поверхні шліфуються .
При проектуванні і виготовленні прес -форм цей процес слід контролювати і коригувати на всіх стадіях виробництва вироби . « Полтаваелектро " має всі необхідним фахівцями , обладнанням , для того , щоб виготовити литьевую прес- форму будь-якої складності і конфігурації. З усіх питань ви можете зв'язатися з нашими менеджерами .
Також є обладнання для лиття пластмасових виробів на ваших прес- формах.
Контакти: Іщенко Кирило Володимирович
+380991421622
м.Полтава вул Фурманова 6

Коментарии отсутствуют.

Добавлять коментарии могуть только зарегистрированные пользователи.